Adjustace fotografií

KAŠÍROVÁNÍ (PODLEP FOTOGRAFIÍ)

Dalším krokem pro vznik dekorativní fotografie vytisknuté na fotografický papír je její kašírování neboli podlep  na pevnou desku. Ve standardní nabídce je deska Kapa Line 5 mm (bílá). Tento materiál je lehký, pevný a stabilní. Deska Kapa je určena jako montážní prvek a její použití předpokládá následné zarámování obrazu. Po domluvě je možné použít i hliníkovou desku Dibond, která se nerámuje. 

LAMINACE

Díky laminaci získají fotografie dokonalou povrchovou úpravu, vyšší odolnost proti poškrábání a odolnost proti UV záření. V případě použití laminace již není třeba dávat fotografii pod sklo. Standardně je aplikovaná laminace Sheen Tec UV matná. Je možné zvolit i lesklou variantu laminace, ta je ale vhodná pouze u minimálního rozměru fotografie.

RÁMOVÁNÍ

Standardně nabízíme tenké kovové rámy značky Nielsen 01 ve stříbrné a černé barvě. Po dohodě umožníme výběr z širší nabídky rámů nebo zhotovení klasické papírové pasparty. 

 

Ukázky některých podlepených a zarámovaných fotografií je možné si po dohodě prohlédnout na kontaktní adrese. Domluva termínu předem nutná! 

 

montaz-fotky-na-kape-s-rameckem

                                  Montáž – fotografie s laminací podlepena bílou deskou Kapa 5 mm, rám stříbrný Nielson 01.