Zpracování fotografií

Digitální tisk na fotopapír (standardní způsob zpracování dekorační fotografie) 

Fotoobrazy jsou tisknuty  na  tiskárně Epson Stylus PRO 9900 s nejnovějšími pigmentovými inkousty Epson UltraChrome™ HDR, které zaručují dlouhodobou životnost výtisků. Soutisk 11 barev umožňuje nejširší dostupný barevný rozsah, jemnost přechodů barev a kvalitu v detailu. Standardně jsou používány papíry značky ILFORD. 

Digitální tisk na plátno

Po domluvě je možné fotografie tisknout na tkané plátno a napnout na speciální rám. 

Barvy fotografií 

Z hlediska kvality tisku fotografie jsou vedle tiskového média zásadní i podklady pro tisk. Pro vysokou kvalitu nabízených fotografií je používán formát TIFF s 48 bitovou barevnou hloubkou na pixel (3×16 bitů). Jas a podání barev vytištěné fotografie ale nemusí být vždy zcela ve shodě s náhledem fotografie na vašem monitoru, pokud váš monitor nebyl kalibrován.

Rozměry fotografií, pasparty 

Standardní rozměry fotografií jsou uvedeny pod velkým náhledem fotografie. Ceny k těmto rozměrům fotografie se zobrazují v ceníku. Po domluvě je možné volit rozměry libovolně, cena bude individuálně stanovena. Některé náhledy fotografií ve fotogalerii  jsou lemovány bílým nebo černým okrajem. Jde o přesah papíru, na který je fotografie vytištěna. Tento lem vytváří dojem bílé nebo černé pasparty obrazu a je započítaný do rozměru fotografie. Po domluvě je možné opatřit fotografii i klasickou paspartou.

Upozornění

Všechny zveřejněné fotografie podléhají autorským právům a je zakázáno je bez povolení stahovat a šířit v tištěné či digitální podobě.

 

 

  • Fotolaboratoř

    Tisk zajišťuje špičková fotolaboratoř iDIGI.cz Centrum digitální fotografie. Při zhotovení nabízených fotografií je kladen maximální důraz na kvalitu tisku i materiálů pro tisk a adjustaci.

  • Adjustace fotografie

    Možnosti zhotovení fotografie: samostatný výtisk fotografie, výtisk fotografie podlepený pevnou deskou, výtisk fotografie podlepený deskou a zarámovaný. Adjustace.....

  • Dárkové poukazy

    Chcete darovat k narozeninám, vánocům, výročí nebo jako svatební dar fotografii pro dekoraci interiéru? Objednejte dárkový poukaz. Více....